Relax

Pre spokojnosť našich klientov sme ochotní urobiť viac, než je štandard. Po náročnom dni vám určite dobre padne odpočinok v podobe nášho Mini Relax Centra alebo možno využijete niektorú z možností športového vyžitia. Oceníte napríklad príjemné a zdravé posedenie v suchej fínskej saune, ktorá využíva podobné princípy, aké sa používali už v 16. storočí. Taktiež si môžete vychutnať rôzne druhy masáží podľa vašich preferencií. Skutočný relax vám zaručí aj perličkový kúpeľ. Pre tých z vás, ktorí chcú vyskúšať niečo menej tradičné je výbornou voľbou naše Slender Centrum, ktoré v sebe spája cvičenia pre zdravie a krásu s kvalitným oddychom.

 


Mini Relax Centrum

Pre vaše maximálne pohodlie vám naše Mini Relax Centrum poskytne rôzne druhy odpočinkových a relaxačných programov.
Neváhajte po squashi alebo volejbale využiť naše možnosti oddychu vo forme suchej fínskej sauny, perličkového kúpeľa, džakuzy, masáže, biolampy alebo iných.

 

 


Slender Centrum

Ak sa radi staráte o svoj vzhľad a zdravie, iste oceníte špecifické služby nášho Slender Centra, napríklad rekondičné stoly, lymfodrenáž, parafangové zábaly, roletic a iné.

Rekondičné stoly sú vhodné pre tých z vás, ktorí chcú spraviť niečo viac pre svoju kondíciu a zdravie. Obzvlášť vhodné sú pre ľudí, ktorí by sa cvičeniu radi venovali, ale nedovoľujú im to zdravotné problémy narôznejších druhov. Rekondičné stoly vám nekladú prekážky ani v prípade, ak ste astmatik, trpíte na kŕčové žily alebo bolesti chrbtice a kĺbov.


Volejbalová hala

Skupiny športovcov asi najviac ocenia možnosť prenájmu volejbalovej haly. Môžete si zahrať zápas alebo zorganizovať celé súťaže. V našej hale mali sústredenie aj niektoré prvoligové volejbalové kluby, trénujú v nej žiaci, kadeti aj juniori. Pravidelne sa konajú tanečné súťaže, napríklad v latinsko amerických tancoch.

un → sk
[